Výmena alebo vrátenie tovaru

DO 30 DNÍ VRÁTENIE ZADARMO

Tiež máte pocit, že vám čas plynie príliš rýchlo a nič nestíhate? V motostyle máme pre vás pochopenie a  preto sme sa rozhodli, že naším zákazníkom poskytneme až 30 dňovú dobu na vrátenie, či výmenu zakúpeného tovaru. Znamená to teda, že po obdržaní zásielky máte až 30 dní na to, aby ste si doma, či v garáži pohodlne vyskúšali objednaný tovar a rozhodli sa, či spĺňa Vaše očakávania. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, prípadne vymeniť za iný alebo len vymeniť veľkosť, môžete využiť niekoľko foriem vrátenia resp. výmeny zakúpeného tovaru.

Je však dôležité, aby vrátený tovar nemal žiadne známky používania a tiež musí obsahovať všetky originálne štítky a visačky.

 

MÁME PRE VÁS NIEKOĽKO SPÔSOBOV VRÁTENIA / VÝMENY TOVARU

KURIÉROM

Sme si vedomí, že nie každý má možnosť odniesť tovar k nám na kamennú predajňu, prípadne na pobočku Slovenskej pošty. Snažíme sa preto vyhovieť každému zákazníkovi a poskytujeme mu možnosť výmeny/vrátenia tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti priamo na zvolenej adrese vyzdvihnutia. Navyše, služba výmeny resp. vrátenia tovaru prostredníctvom kuriéra je úplne zadarmo. Stačí, ak zákazník vyplní dole uvedený objednávkový formulár, vypíše potrebné informácie a odošle. My túto požiadavku spracujeme a v priebehu dňa zákazníkovi potvrdíme dátum zvozu.

Je však dôležité, aby vrátený tovar nemal žiadne známky používania a tiež musí obsahovať všetky originálne štítky a visačky. Taktiež je nutné, aby bol tovar bezpečne zabalený a pripravený na vyzdvihnutie kuriérom. 


POZOR! Nezabudnite do balíka vložiť faktúru a formulár na vrátenie /výmenu tovaru!

Na balík nie je potrebné uvádzať žiadnu adresu, kuriér už bude mať pripravený prepravný štítok so spätnou adresou doručenia, ktorý nalepí na vami pripravený balík. Ak vraciate produkty v našom originálnom balení, odstráňte starý štítok s adresou.

Od kuriéra obdržíte potvrdenie o prevzatí zásielky. Uschovajte ho, kým nebude vybavené vaše vrátenie. Tento dokument je súčasne potvrdením, že ste zásielku zaslali kuriérskou službou.

Do správy prosím napíšte číslo objednávky, tovar, ktorý chcete vrátiť a požadovaný dátum zvozu.

Formulár na objednanie kuriéra

 

ODOVZDANÍM NA POBOČKE SLOVENSKEJ POŠTY

Táto služba je vhodná v prípade, ak nechcete čakať na kuriéra alebo vám nevyhovuje osobné stretnutie s kuriérom. Zásielku môžete odovzdať na akejkoľvek pobočke Slovenskej pošty. Rovnako ako vrátenie/výmena tovaru prostredníctvom kuriérskej služby, aj táto služba je úplne zadarmo. 

Pre bezpečné vrátenie tovaru zabaľte tovar tak, aby pri preprave neprišlo k jeho poškodeniu. Následne na takto zabalený balík nalepte adresný štítok, ktorý bol súčasťou zásielky, ktorú ste od nás obdržali.

POZOR! Nezabudnite do balíka vložiť faktúru a tiež formulár na vrátenie /výmenu tovaru!

Uistite sa, že tovar je bezpečne zabalený, balík poriadne zavretý a odneste ho na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty.  

Je však dôležité, aby vrátený tovar nemal žiadne známky používania a tiež musí obsahovať všetky originálne štítky a visačky

 

NA VLASTNÉ NÁKLADY

Tovar môžete odoslať na vlastné náklady na adresu:

ChopperStyle s.r.o.
Horelica 116
022 25 Čadca

POZOR! Nezabudnite do balíka vložiť faktúru a tiež formulár na vrátenie /výmenu tovaru!

 

OSOBNE V KAMENNEJ PREDAJNI

Ak vám nevyhovuje žiadna z vyššie uvedených možností vrátenia resp. výmeny tovaru, radi vás osobne privítame v našej kamennej predajni v Čadci. Je však dôležité vedieť, že aj napriek osobnému odovzdaniu tovaru na predajni, peniaze vraciame na bankový účet, nie v hotovosti!

Potvrdenie o obdržaní tovaru vám pošleme hneď, ako dostaneme váš balík. Vrátenie peňazí prebehne do 14 dní od obdržania tovaru. Ďakujeme za pochopenie.

 

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie