Platba a dodanie

Možnosti dopravy pre územie Slovenskej a Českej republiky: 

doprava mts

Doprava zdarma pri objednávke od 150 €

Pri objednávke nad 150 € s DPH je doprava po celom území Slovenska bezplatná. Na výber je buď doručenie kuriérom na adresu, vyzdvihnutie na odbernom mieste Packeta (Zásielkovňa) alebo vyzdvihnutie na pobočke slovenskej pošty.

Cena dopravy:

*Zdarma od 30 €

    


Slovenska-pošta-logo

Odoslanie slovenskou poštou

Tovar odosielame prostredníctvom slovenskej pošty. Odoslaná objednávka bude uložená na pobočke slovenskej pošty po dobu 15 dní a vy tak máte možnosť si zásielku vyzdvihnúť v tomto období, kedykoľvek vám to bude vyhovovať.

Cena dopravy:

*Do 30€ - 3,5 € 

*Od 30€ - ZDARMA

 doprava dpd

 

Odoslanie kuriérskou spoločnosťou GLS

Tovar odosielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD. Vaša objednávka Vám bude doručená do 24h pracovníkom kuriérskej spoločnosti GLS na vami zvolenú adresu doručenia. 

V prípade ak si nie ste istý, či budete v deň doručenia objednávky na zvolenej adrese a balík vám nebude mať kto vyzdvihnúť, odporúčame využiť dopravu prostredníctvom slovenskej pošty, prípadne využiť odberné miesto Packety (Zásielkovne).

 

Cena dopravy:

*Do 30€ - 4,5 €

*Od 30€ - ZDARMA 

*Od 30€ - ZDARMA

packeta

Odoslanie prepravnou spoločnosťou Packeta

Tovar odosielame prostredníctvom prepravnej spoločnosti Packeta. Vaša objednávka bude uložená na vami vybranom odbernom mieste Packeta. Odkial si budete môcť zásielku vyzdvihnúť vo vybranom čase podľa pracovného času danej prevádzky.

Cena dopravy:

*momentálne nedostupné

  

Možnosti platby pre územie Slovenskej a Českej republiky: 

platba kartou

Online platba kartou - GP webpay

Platby GP webpay sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos dát je šifrovaný, a teda maximálne bezpečný. V súčasnosti spoločnosť GP webpay prijíma kreditné / debetné karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard v ľubovoľnej mene. Viac informácií o GP webpay.

Cena platby:

*ZDARMA

  

 platba dobierkou

Dobierkou - platba pri prevzatí

Platbu vykonáte prepravcovi pri preberaní tovaru. Platba kuriérovi je možná platobnou kartou alebo v hotovosti. Za platbu dobierkou účtujeme poplatok 1,5€.

Cena platby: 

*Poplatok - 1,5€

 platba prevodom

 

Platba bankovým prevodom

Platba vopred štandardným bankovým prevodom. Platbu uskutočnite prostredníctvom internet bankingu Vašej banky alebo osobne na pobočke Vašej banky. Údaje pre platbu Vám zašleme emailom po potvrdení objednávky.

Číslo účtu (IBAN):  SK96 0900 0000 0051 4146 5621
SWIFT: GIBASKBX
Banka: Slovenská sporiteľňa a.s.
Variabilný symbol:: číslo Vašej objednávky

 

Cena platby:

 

*ZDARMA

 

 

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie